V sobotu 14.9.2013 jsme na plavecké závody do Mladé Boleslavi vyjeli za tmy, zimy a deště, vrátili

Název

Popis

se za světla, tepla a sluníčka se třemi medailemi. Celkem 13 startů předvedli Markéta Mísařová, David Antoš a Petr Antoš. Nálada byla výborná, všichni dobře startovali a plavali (jak říka Péťa: hop, žbluňk). Padali velmi pěkné osobní rekordy (zejména Markéta 200m polohový závod zlepšila o17 sekund). David pokořil 30 sekun na 50m volný způsob - předvedl velmi solidní výkon a vyplaval stříbrnou medaili. Dařilo se mu na 100m znak - padlo zlato a na 100m volný způsob stříbro. Petr startoval bez zaváhání, jel pěkně a ve všem zaplaval osobní rekor - prsa, volný způbob, znak. Markéta je všestranná závodnice, plavala nejvíce startů (pět), a to velmi dobře a ve svém ročníku se ve všech disciplínách umístila do pátého místa - prsa, volný zůsob, znak, polohový závod.
Mladá Boleslav je 100 km od Chrudimi a je to čisté, příjemné město. Oběd byl vynikající a doplnili jsme ho o prohlídku okolí města MB. Všem děkuji za příjemnou sobotu a super plavecké výkony. Výsledky najdete na webu ddm.